054-7000037:

היצע של מעצבי פנים במרכז

מעצבי פנים במרכז הארץ מעניקים ייעוץ והכוונה ללקוחות רבים הבונים בתים חדשים, רוכשים דירות חדשות או יד שנייה וגם לאלה המחליטים לשפץ את ביתם.

מעצבי פנים במרכז

כל נכס הוא עולם ומלואו ומעצבי פנים במרכז בעלי החוש היצירתי והרעיונות האין סופיים יכולים להפוך אותו למקום מהמם שלא ייראה בו כל זכר לנראות הקודמת שלו.

עיצובו של כל נכס מותאם לגודלה של המשפחה הגרה בו, לגילאי הילדים או המבוגרים ולצרכים המיוחדים של כל אחד מהם.

בבתים או בדירות חדשות הנרכשות מקבלן אפשר לבצע שינויים לפני שלב בניית הקירות הפנימיים כמו לדוגמה הקטנת אחד מחדרי האמבטיה כדי שהחדר הממוקם מעבר לקיר יהיה גדול יותר, או ביטולה של מרפסת השירות כדי להרחיב את שטח המטבח בבתים שמארחים הרבה מאד בני משפחה וחברים, מרפסת השירות תמוקם בחלק החיצוני של חדר הרחצה השני שהוא גדול מאד וחלקו שטח מבוזבז.

מעצבי פנים במרכז יודעים לנצל כל נישה וכל שטח על הקרקע או מעליה כדי ליצור שם מתחמי אחסון, פינות עבודה או פינות משחק עבור הילדים בחלל שחלקיו אינם סימטריים והוא מובלעת בין החדרים.

פונקציונליות ברחבי הבית

שם המשחק הוא פונקציונליות בכל רחבי הבית ובמיוחד בנקודות שבהן נמצאים במשך שעות ארוכות. מעצבי פנים במרכז יציעו לנצל בחוכמה את שטחו של המטבח, להציב בו גם כמות גדולה של ארונות מטבח לשימוש יום יומי וגם להציב במרכזו אי שישמש גם כמשטח עבודה וגם כמשטח אחסון סביב האי. כדי להשיג נוחות מרבית דוגלים בשיטת המשולש בין המקרר הגדול שיוצב המרכז המטבח לבין התנור שיותקן בתוך הגומחה והכיריים. המטרה היא נוחות מרבית ובנוסף לכך שכל מי שעובד במטבח ומבצע פעילות הקשורה לאחד המכשירים הללו, לא יפריע לאדם אחר שגם הוא עובד במטבח.

ריהוט המתאים לבית

על פי ההרכב המשפחתי בוחרים גם ריהוט. החשיבה היא ליהנות מהריהוט אך במקביל שיתאים למרקם האנושי בבית. לדוגמה לא מומלץ לרכוש סלון לבן אם מדובר בבית ובו ילדים קטנים ולא להציב בו אקססוריז רבים על הרצפה שיפריעו לילדים במרוצתם התמידית העלולים לגרום להם ליפול.