054-7000037:

כל חדר והדלת שלו

תחום עיצוב הבית זכה לשדרוגים רבים בעשור באחרון תודות לטכנולוגיה מתקדמת, סגנונות עיצוב חדשים וחופש יצירתי של מעצבים לשלב מגמות וטרנדים קלאסיים לצד חידושים מודרניים בכל אספקט של התחום. בכל מחלקות הבית לרבות בחדרי השינה, בעיצוב הסלון ועוד, ניתן ליהנות השנים האחרונות משילובים מעניינים בין חומרי גלם שונים, עירוב של צורות וטקסטורות אשר נרתמות לטובת רעיון עיצובי אחד.

להיכנס לעולם הפרטי שלך בדלת הראשית

העושר והגיוון הרבים התחום עיצוב הבית לא פסח על מחלקת דלתות הפנים של הבית וכיום ניתן למצוא מגוון רחב ועשיר של דלתות פנים מסוגים שונים המהוות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

קהל הלקוחות החכם לא מסתפק בעיצוב פנים החדר, הסלון, חדרי השינה וחדרי הילדים כמו גם האמבטיה וכדומה ומבין, שלכל חדר כזה יש דלת דרכה נכנסים ויוצאים אליו ולמרות שזהו לא הפריט העיקרי בבית אין ספק שדלת מעוצבת ואיכותית מוסיפה המון לכל חלל מעוצב, בוודאי דלתות הכניסה לבית אך גם דלתות הפנים אשר שדרוג עיצובי שלהן יכול להוסיף טאץ' ייחודי לכל חדר.

דלת הכניסה לחדר מלמדת על ההמשך – בחרו דלתות פנים איכותיות

כולם יודעים שרושם ראשוני הוא חד פעמי. הכלל הזה תקף במיוחד בבתים כאשר דלת הכניסה מהווה כרטיס הביקור של הבית ולכן יש פריחה גדולה בשנים האחרונות בתחום, כאשר המון בתי אב מבינים שאין שיפוץ טוב ומייק אובר לבית או דירה בלי החלפת הדלת המיושנת בדלת חדשה ומעוצבת, חזקה ובטיחותית שתעניק לבית גם הגנה מרבית וגם מראה ראשוני בלתי נשכח.

אותו כלל תופס כמובן לדלתות הפנים בבית, בדירה או במשרד. דלת המשדרת יוקרה ואיכות היא דרך מצוינת למשוך קריאות התפעלות מהאורחים שלכם ולתת להם את ההרגשה שהם עומדים להיכנס למקום יפה, נעים ונוח ממש כמו הדלת דרכה נכנסו.

מגוונים, מעצבים ונהנים

תשכחו מהדלתות המיושנות שלכם ושדרגו את החדרים בבית בדלתות החדשות שמציעות כמה דברים שלא היו נהוגים בעבר בדלתות פנים כמו: דלתות המשלבות חומרים שונים וחלונות בצורות מיוחדות, דלתות חדישות עם מנגנון סגירה ופתיחה איכותי ללא טריקה, דלתות הזזה ועוד.

לכל בית יש את הסגנון העיצובי שלו ועיצוב טוב נמדד בשלמות כל חלקיו כך שאם שיפצתם בית וחדר השינה שלכם למשל קפץ מדרגה והפך מעוצב במיוחד, אתם כבר לא יכולים להישאר עם הדלת הישנה ועליכם להתאים עבורו דלת חדשה שתשתלב עם המראה והסגנון בו בחרתם לעצב את החדר.

לסיכום, דלתות הפנים של הבית שלנו מקבלות סוף סוף מעט תשומת לב ולנו יש את ההזדמנות ליהנות משלל דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות, חזקות ועמידות שיוסיפו הרבה לחדר וייתנו לנו תחושה נהדרת כל פעם שניכנס ונצא ממנו.

רק אל תשכחו את הידיות ותנו מחשבה בבחירתם גם כן. בהצלחה!

מרחבי הרשת:
הרבלייף – חיים טבעיים יותר
מארק היוז – מייסד הרבלייף
הרבלייף תעניק חסות לספורטאים מצטיינים
הרבלייף מציגה: אבקת חלבון למגזר הדתי
הרבלייף – הסטוריה ותרומה לקהילה