054-7000037:

דירות להשכרה באשקלון

אחת מהערים בארץ, בהן מחירי הדירות להשכרה הן נמוכות ביותר, היא העיר אשקלון. אולם, ישנם סיבות נוספות, מדוע כדאי לשכור דירה בעיר אשקלון:

מזג אוויר נוח- העיר אשקלון שוכנת על שפת הים התיכון, אולם, בניגוד לערי השפלה, הצמודות אל הים התיכון, לעיר אשקלון, יש מזג אוויר נעים, משום שאל אשקלון מגיעים משבי רוח נעימים, מכיוון הנגב וממדבר יהודה. משבי רוח נעימים אלו, יוצרים איזון השובר את הלחות, ויוצר מזג אוויר נעים.

עיר המכילה את כולם: בעיר אשקלון, חיים ביחסים טובים אוכלוסייה מהמגזר החילוני, ומהמגזר הדתי לאומי- חרדי. האוכלוסייה הדתית לאומית בעיר אשקלון, גדלה בצורה משמעותית, לאחר ההתנתקות בשנת 2005, כאשר מפוני היישוב "כפר דרום" בחבל עזה, עברו להתגורר בעיר אשקלון. בעיר אשקלון יש מוסדות חינוך ותרבות מפותחים, הן למגזר הדתי לאומי, והן למגזר החילוני. בנוסף, יש ריכוז עולים חדשים גבוה בעיר אשקלון.

תנועות נוער בעיר אשקלון: בעיר אשקלון, יש מגוון של תנועות נוער, החל מתנועת הנוער "הצופים", "השומר הצעיר", "תנועת הנוער העובד והלומד", ועד תנועות נוער דתיות לאומיות, כמו: בני עקיבא, ועזרא. באשקלון, יש תנועת נוער מיוחדת של הגרעין התורני "נצח ישראל", הנקראת "נועם".

השכלה גבוהה בעיר אשקלון: בעיר אשקלון יש מכללה אקדמית. הציבור הדתי, יכול לנסוע אל העיר "שדרות", שם יש מכללה דתית להוראה.

אזורי תעסוקה בעיר אשקלון: בעיר אשקלון, יש 3 אזורי תעשייה, ופארק הייטק. תושבי העיר יכולים להשתלב בתחנת הכוח בעיר אשקלון.

אתרי תיירות מובילים: בעיר אשקלון, יש אתרי תיירות מובילים, ומגוון של אטרקציות, ואוצרות טבע. נסקור חלק מהאתרים:

  1. העיר אשקלון הקדומה
  2. תחנת הכוח באשקלון
  3. דיונות החול באשדוד
  4. קרבה אל הנחלים בדרום הארץ.

מגוון דירות להשכרה באשקלון:

בעיר אשקלון יש כל מה שצריך, ומחירי דירות זולים. מיכאל מסטר בעל ניסיון רב שנים ושירות יוצא דופן, ישמח לעזור לכם לחפש דירה להשכרה בעיר אשקלון. ברשותו מגוון רחב של דירות בעיר אשקלון, המתאימות לכל תקציב. יש דירות בשכונות הקרובות אל הים, או בשכונות המרוחקות מהים. דירות חדשות, או דירות ישנות. כמו כן דירות צמודות קרקע בקומה ראשונה עם חצר פרטית, או דירות בקומה גבוהה יותר עם מרפסת גדולה.

בנוסף, קיימות דירות המתאימות לצרכי המגזר הדתי: מעלית שבת, הפרדה בין הכיורים, ועוד.

במאגר, יש דירות להשכרה על בסיס חודשי, הנמצאות בבתי מלון מפוארים. דירות אלו בעלות מפרט טכני גבוה מאוד, אך במחירים מוזלים מאוד.